Wibo Go Nude Smoky Edition

Hi! Nie wiem jak u was ale u mnie pogoda jest dzisiaj typowo jesienna, więc pewnie nie zdziwi was jak napisze, że znów siedzę z kubkiem herbaty pod kocem;) Ciężki i męczący dzień ale jutro juz piątek, nareszcie! Nie przedłużając zapraszam do dzisiejszego posta.

Chciałam wam dzisiaj pokazać, polecić paletkę cieni z Wibo. Większość z was pewnie się już z nią zetknęła w komentarzach dajcie znać jakie jest wasze zdanie!

Paletka nazywa się Go Nude Smoky Edition i zawiera 12 odcieni począwszy od jasnych, kończąc na głębokiej czerni. Moim zdaniem jest bardzo dobrze napigmentowana! Minusem, wynikającym głównie z mojego gustu jest to, że posiada ona tylko cztery matowe cienie, których jestem zwolenniczką. Kolejne cztery są średnio świecące, a pozostałe błyszczą się niesamowicie! (Nie mam kiedy się nimi malować, ale miło popatrzeć) Nie ma się co oszukiwać ale trochę za dużo tu tego brokatu...  Na dodatek słabe jest to, że za tą cene nie ma nawet prawdziwego lusterka tylko kawałek plastiku(?) który zniekształca obraz. W zestawie macie również pędzelek z naturalnego włosia, którym się naprawdę dobrze nakłada produkt i blenduje. Jak możecie zauważyć wyglądem łudząco przypomina słynne paletki  Naked, szkoda tylko, że tak szybko ściera się to opakowanie .


Jednak za taką cene, jeśli lubicie brokat i porzebujecie mocniejszych cieni, to polecam. xoxo
Link do paletki: Go Nude Smoky Edition


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

copyright © . all rights reserved. designed by Color and Code

grid layout coding by helpblogger.com